GIANT meble Wrocław

SENPO

Al. Brücknera 32/34
51-411 Wrocław
kom. 531 636 479
mail: wroclaw@senpo.pl
www: markowe-materace.pl/
Znajdziesz nas tu:

Posiadamy w sprzedaży materace przodujących na rynku producentów takich jak Janpol, Relaks, Materasso, Hilding i Dunlopillo. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Wiemy, jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionych produktów. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak, jak i my chcielibyśmy być traktowani w każdym sklepie. Zadowolony klient to nasza najważniejsza wizytówka.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru, a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz fachowy montaż zakupionego towaru.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, a także naszych serwisów internetowych: www.markowe-materace.pl, www.markowe-koldry.pl oraz www.premium-beds.pl.

 NAJNOWSZE PROMOCJE

senpogalerie1
senpogalerie2
senpogalerie3

Może Cię również zainteresować

Facebook