Galeria Pełna Inspiracji
10.06.2014

Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego Salonu FEST w Galerii GIANT MEBLE!

 

16.04.2014

W sobotę 29 marca otwarty został salon Meble VOX w Galerii GIANT MEBLE.

 

07.04.2014

Jak cudownie być Kobietą wie z pewnością każda z Pań, która w sobotę 8 marca przyjechała specjalnie do Galerii Giant Meble, aby uczestniczyć we wSPAniałym Dniu Kobiet, który specjalnie dla nich został tutaj zorganizowany. 

Świat mebli

W sklepie Świat Mebli prezentujemy stylowe meble i artykuły wyposażenia wnętrz. 

 

Nasze meble wykonane są ręcznie z litego drewna w krajach tak egzotycznych jak Indie, Chiny, Indonezja czy Tajlandia. Stylowe rzeźbienia czy też autentyczne kształty naszych mebli czynią je ozdobą każdego salonu lub pokoju.  Zadowolą one nawet najbardziej wyszukane gusta.

 

Naszą obecność na rynku sprzedaży rozpoczęliśmy w 2006 r. od tego czasu zaufały nam już tysiące klientów ceniących sobie profesjonalną i szybką realizację zamówień w możliwie najkrótszym czasie. Dołącz do nich i udekoruj z nami wnętrze swojego domu. Jesteśmy liderem w naszej branży, swoim klientom prezentujemy najszerszą ofertę mebli i artykułów wyposażenia wnętrz oraz gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupów.

 

Świat Mebli to jedyny taki sklep – tylko u nas znajdziesz klasyczne meble w tak przystępnych cenach! Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z całorocznej oferty Outlet, w której gwarantujemy najniższe ceny.

 

Zapraszamy do zakupów!

Kontakt

ul. Brucknera 32/34

51-410 Wrocław.

e-mail:wroclaw@swiat-mebli.info
tel 713210161
785900503

MIEJSCE NA PLANIE

« poprzedni | następny »
« wróć