Salon meblowy, galeria Wrocław

20.02.2015

Wyjatkowa okazja - zapraszamy do Salonu!

 

30.01.2015

Łóżko piętrowe Spot by VOX zdobyło prestiżową nagrodę iF DESIGN AWARD 2015 w kategorii Home Furniture.

 

Meble kuchenne, kuchnie na wymiar, meble Janas – salon Wrocław

Meble Jans

ul. Brucknera 32-34,
51-411 Wrocław
tel. do salonu  506 506 111
PROJEKTANT: 508 505 404
e-mail: wroclaw@meblejanas.pl

http://www.meblejanas.pl

 


 

Tworząc nasze produkty pragniemy sprawić, aby Państwa dom stał się azylem od natłoku codziennych spraw. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, propozycje i marzenia, które postaramy się przeksztalcić w rzeczywistość.
W meblach kuchennych specjalizujemy się od  1998r. Nasze doświadczenie sprawia,  że meble wykonane przez nas są trwałe, ergonomiczne,  i o niepowtarzalnej estetyce. Produkujemy je na indywidualne zamówienie,  każda kuchnia jest inna , różnią się od siebie wymiarem, układem, kolorem, to tak naprawdę jest rzemiosło.
Fronty meblowe produkujemy z drewna krajowego (olcha, dąb, sosna, klon) oraz okleiny i drewna egzotycznego (heban, maranti,  sapeli,  wenge,  zebrano, palisander, teak, orzech) lub innego drewna wskazanego przez klienta.Dostępne są również fronty z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk lub mat. Przy produkcji frontów z drewna uzyskujemy niepowtarzalny efekt „retro” ze względu na ręczną ich obróbkę. W swojej ofercie posiadamy również fronty z sękami i widoczną srukturą drewna, które również cieszą się dużym zainteresowaniem. Meble produkowane są w dowolnych wymiarach,  w krótkim terminie i bez dodatkowej dopłaty za nietypowe wymiary.
 

Znamy doskonale zapotrzebowanie rynku, wiemy jak sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie  znajdują się również stoły , krzesła, szafy wnękowe, meble do jadalni, meble do salonu (komody, witryny,zestawy) i inne meble  pokojowe, które możemy wykonać według projektu i upodobań klienta  dostosowując odcień do koloru mebli kuchennych.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym profesjonalnym personelem oraz wysokiej jakości materiałami. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę związaną z wykonaniem zabudowy wnętrza kuchennego, jadalni, salonu, łazienki i inne. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje efekt w postaci dobrze zaprojektowanych i wykonanych mebli. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, mając nadzieję, że poświęcony czas nie będzie dla Państwa stracony.

 

W ofercie meble:

  • Kuchnie klasyczne
  • kuchnie nowoczesne
  • Jadalnia i salon
  • Akcesoria kuchenne
  • Regały i szafki
  • Stoły i krzesła

 

MIEJSCE NA PLANIE - MEBLE KUCHENNE JANAS

następny »
« wróć