GIANT meble Poznań

ZDROWY SEN – M&K FOAM KOŁO

ul. Krzywoustego 68
Poznań 61-144
tel. +48 533 222 950,
tel. +48 504 134 198
www: www.zdrowysenmaterace.pl
e-mail: sklep@zdrowysenmaterace.pl
Znajdziesz nas tu:

Firma „Zdrowy Sen” jest salonem firmowym najbardziej renomowanego producenta materacy w Polsce – firmy M&K Foam Koło. Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w roku 2000. Przez ponad 14 lat sprzedaliśmy tysiące materacy, łóżek, stelaży i akcesoriów sypialnianych. Na tej podstawie uważamy się za specjalistów w dziedzinie zdrowego i komfortowego wypoczynku. Z roku na rok wprowadzamy kolejne nowości w naszej firmie tak aby klient był zawsze usatysfakcjonowany w 100 %. Od samego początku naszego istnienia współpracujemy z największym i najbardziej cenionym producentem materacy w Polsce – fabryką M&K Foam Koło, co gwarantuje Państwu towar pierwszej jakości bezpośrednio od producenta oraz bardzo krótkie terminy realizacji zamówień.

W naszym sklepie każdy klient jest traktowany indywidualnie, do każdego zamówienia podchodzimy poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Staramy się odpowiadać na pytania jak najbardziej szczegółowo i nie ma dla nas tajemnic w dziedzinie zdrowego snu. Wychodzimy z prostego założenia, że jeżeli klient będzie zadowolony z naszego towaru i zostanie profesjonalnie obsłużony to poleci nasz sklep w swoim otoczeniu.

W naszym salonie wyposażą Państwo całą swoją sypialnie. W naszej ofercie prym wiodą materace, łóżka tapicerowane, łóżka sosnowe, łóżka bukowe, stelaże, poduszki, przekładki i ochraniacze. Na zamówienie wykonujemy również inne meble takie jak szafy, komody, stoły czy krzesła. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, na pewno uda nam się odpowiednio doradzić i wspólnie wybierzemy to co w sypialni powinno być najważniejsze – wygodny materac.

Pozdrawiamy i życzymy Zdrowego Snu 🙂

Może Cię również zainteresować

Facebook