GIANT meble Poznań

MEBLIK

ul. Krzywoustego 68
Poznań 61-144
tel. 61 820 87 77
www: www.meblik.pl
e-mail: poznan@meblik.pl
Znajdziesz nas tu:

Salon Firmowy Meblik

Meblik to meble dla dzieci i młodzieży. Idealnie dostosowują się do indywidualnych potrzeb i wolnej do zagospodarowania przestrzeni. Wzory i kolory ozdabiające fronty mebli dostosowane są do upodobań i pasji młodych.
Wykonane z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF i laminowanych z atestem PZH przy użyciu okuć Blum z dożywotnią gwarancją. Fronty MDF grawerowane 3D to kolejna unikatowa cecha Meblika. Oznacza, że ozdobny frez pionowych płaszczyzn wnika w głąb materiału, zakręca pod różnymi kątami i przenika wzorami i kolorami.

Walory Meblika w pełni docenia się obcując bezpośrednio z meblem. Doznanie piękna i solidności wykonania, precyzji pracy okuć pozwala w pełni docenić jakość mebli Meblik. Jest to niecodzienna cecha mebli dla dzieci i młodzieży, tak poszukiwana przez rodziców. Chętniej kupujemy produkty, które dają nam pewność bezpiecznego użytkowania przez nasze pociechy przez długie lata.
Zaokrąglone brzegi, trwałe wykończenie, blaty zabezpieczone przed odpryskami, zarysowaniami i zabrudzeniami – to niezawodny zestaw cech dobrych mebli dla dzieci.

Istotną rolę w stworzeniu modnej aranżacji wnętrza dla młodzieży odgrywają kolory, które kształtują przestrzeń, a także wpływają na nastrój i samopoczucie. Żywe i ciepłe kolory przełamują jasną kolorystykę, kolory zimne wprowadzają do pomieszczenia świeżości i spokój.

 Dlaczego Meblik?

Powody, dla których warto wybrać dla swojego Dziecka najlepsze meble: każdy ma własne wybory i kieruje się indywidualnym podejściem do poszczególnych kwestii. Niemniej jednak podajemy Państwu kilka najbardziej wyróżniających nas cech, które sprawiają, że Meblik to wyjątkowe, solidne i bezpieczne meble dla Waszego Dziecka!

Piękne wzory
Większość frontów mebli jest wygrawerowana w trójwymiarowe wzory o dziecięcym charakterze i kolorach. Ten element mebla nadaje całemu wnętrzu pokoju dziecięcego charakteru, ciepła i wyjątkowej atmosfery. Rozwija wyobraźnię i pobudza do kreowania własnych zabaw. Grawerowania 3D są unikalną cechą mebli Meblik.

 Funkcjonalność mebli

Mnogość zastosowanych rozwiązań i zabezpieczeń w meblach Meblik sprawia, że nasze produkty są wyjątkowo dobrze przystosowane do użytku dla finalnego Klienta – Dziecka.

 Ekologia

Ekologiczne farby wodne stosujemy do malowania frontów wszystkich mebli wykonanych z MDF. Płyty laminowane posiadają klasę higieniczności E1.

 Montaż + gwarancja do 7 lat

Montaż realizowany za pośrednictwem naszej wykwalifikowanej ekipy montażowej daje Państwu do 7 lat gwarancji na meble.

logo meblik young


Może Cię również zainteresować

Facebook