GIANT meble Poznań

LAMBFIELD

ul. Krzywoustego 68
Poznań 61-144
tel. +48 61 653 14 99
www: www.lambfield.com
e-mail: sklep@lambfield.com
Znajdziesz nas tu:

Firma Lambfield specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości produktów związanych ze snem i wypoczynkiem. Oferujemy największy w Polsce wybór kołder i poduszek – kołdry puchowe, syntetyczne, jedwabne, bawełniane i wełniane, kołdry całoroczne, letnie i zimowe, kołdry dla alergików, poduszki w ogromnej gamie modeli oraz rozmiarów. W ofercie wysokiej jakości materace i stelaże, pościel i prześcieradła renomowanych marek, wyjątkowo szeroka kolekcja koców, ręczniki oraz szlafroki.

Firma Lambfield jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce kołder, poduszek i materacy marki f.a.n. frankenstolz oraz marki bugatti, pościeli i koców marek s.Oliver, bugatti i IBENA®. W swojej działalności firma współpracuje z siecią sklepów na terenie całej Polski, posiada dwa własne salony sprzedaży oraz popularny w swojej branży sklep internetowy www.lambfield.com.

Salon Lambfield zlokalizowany w Centrum Meblowym GIANT jako pierwszy w Polsce oferuje luksusowe niemieckie materace Multiflex, bugatti oraz najnowszą kolekcję materacy f.a.n.

Podziel się z innymi na:

Może Cię również zainteresować

Facebook